KONST / Litografier / Färglitografi 13253056
nr 1325 3056
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 144/200. Motivet: 48x34cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:57:25
9/5 14:54:04
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström